Rzeczka noclegi, atrakcje, agroturystyka Walim

Narty na Stoku Rzeczka

Zimą zapraszamy do nas na narty i na szaleństwo na stoku Rzeczka. Niecałe 2 kilometry od nas znajdziecie profesjonalny wyciąg narciarski i dobrze wyposażoną wypożyczalnię sprzętu. Jako nasi goście otrzymacie 20% zniżki na wypożyczenie nart oraz 10% zniżki na usługi doświadczonego instruktora. Nie zapomnijcie o ciepłych ubraniach i grubych czapkach, bo może mocno wiać. W niczym to jednak nie przeszkadza i gwarantujemy, że zabawy będzie co niemiara. 

Narty Rzeczka dla najmłodszych

Szczególnie zapraszamy na narty dzieci i młodzież. Jesteśmy przekonani, że aktywne spędzanie wolnego czasu trzeba wpajać od najmłodszych lat. Wyciągi są idealnie przystosowane dla narciarzy w każdym wieku, więc każdy sobie poradzi. Ponieważ stok nie jest stromy, zapewnia dobre warunki dla początkujących. Ponadto, w ośrodku narciarskim Rzeczka narty wypożyczycie tuż przy wjeździe a renomowany serwis zajmie się wszelkimi naprawami. Do dyspozycji narciarzy są trzy wyciągi orczykowe oraz szkoła jazdy na nartach i snowboardzie. Znamy lokalnych instruktorów i gwarantujemy, że z nimi każdy nauczy się jeździć. Po pierwsze, sami zaczynaliśmy naszą przygodę właśnie tam i nie żałujemy. A po drugie, do dzisiaj chętnie śmigamy na nartach i nawet nasze dzieci mają mnóstwo frajdy!

stok rzeczka

Nocne i sylwestrowe szusowanie

Od kilku lat organizujemy nocne zjeżdżanie na nartach i współpracujemy z lokalną restauracją tuż przy stoku. Po nocnym szusowaniu warto wstąpić tam na gorący posiłek i wysuszyć mokre ubrania. Restauracja specjalizuje się w polskich daniach, a szczególnie polecamy spróbować pysznego bigosu. Skoczna muzyka na żywo i doświadczony wodzirej zadowoli każdego tancerza. W noc sylwestrową ze stoku można podziwiać pokaz sztucznych ogni lub wypić lampkę szampana.

Pełeną ofertę znajdziecie na naszej stronie i pamiętajcie, aby noclegi rezerwować mailowo. Łatwiej nam będzie przydzielić Wam idealny pokój i przygotować się na Wasz przyjazd. Nasz obiekt ma wszelkie udogodnienia dla fanów białego szaleństwa, więc śmiało możecie przyjechać z własnym sprzętem. Chętnie wyjaśnimy też, jak sprawnie wyjechać z naszego podwórka bez łańcuchów i bez poślizgów. Wcale nie jest to tak trudne i na pewno uda się za pierwszym razem. 🙂

Przewiń do góry