Rzeczka noclegi, atrakcje, agroturystyka Walim

Sylwester w Górach Sowich

Wspólne świętowanie Nowego Roku może być pięknym przeżyciem i warto sprawić, aby ta noc była wyjątkowa. Góry Sowie są pasmem, które zachwyca koneserów i nie wszyscy wiedzą, jak wiele uroku w sobie kryje. Sylwester w Górach Sowich i noworoczny urlop to doskonała okazja, aby poznać zimowe oblicze dzikich ostępów okolicznych lasów. Gwarantujemy, że nie uświadczycie tu takich tłumów, jak w Zakopanem, ale to nie znaczy, że będziecie się nudzić. 

Sylwester w Górach Sowich dla każdego

sylwester góry

Zapraszamy całe rodziny do naszego małego świata i gwarantujemy, że magia udzieli się każdemu. W sylwestrową noc organizujemy kuligi i ogniska przy muzyce na żywo. Mamy sprawdzone miejsca, z których roztacza się widok na całą okolicę oraz wyśmienity catering. Polecamy pytać o rezerwacje z wyprzedzeniem, bo miejsca szybko się wypełniają. 🙂

Sylwester w Górach Sowich będzie nie lada frajdą dla najmłodszych, więc bierzcie swoje pociechy bez względu na wiek. Zadbamy o komfort w pokojach i dostosujemy menu sylwestrowe do wymagań małych niejadków. Oferujemy usługi doświadczonych animatorów tak, aby rodzice mogli odetchnąć od codziennych obowiązków. Współpracujemy też z wypożyczalnią sprzetu narciarskiego, więc istnieje możliwość zorganizowania wspólnego szusowania, w zależności od panujących warunków. Po całym  wieczorze wrażeń ugościmy Was gorącą herbatą z malinami lub noworocznym grzańcem.

Powitaj z nami Nowy Rok

W ramach pakietu sylwestrowego można zarezerwować pokój rodzinny lub pokój dwuosobowy. Cena obejmuje nocleg, poczęstunek, atrakcje do wyboru – kulig, ognisko, zabawa przy muzyce, nocne zjazdy na stoku narciarskim, podchody leśne, pokaz zimnych ogni, wieczór z gitarą lub kinder bal. Skontaktujcie się z nami, a skomponujemy idealny zestaw sylwestrowych aktywności, w zależności od Waszych oczekiwań. 

Dla prawdziwych traperów możemy polecić nocną wędrówkę po Górach Sowich, którą organizuje zaprzyjaźnione Schronisko PTTK. Certyfikowani przewodnicy poprowadzą Was najciekawszym szlakiem na Kalenicę i opowiedzą o tym, jak wędrować bezpiecznie po górach po zmroku. Nocleg w wieloosobowym pokoju schroniskowym i wspólne gotowanie po powrocie będzie niezapomnianą przygodą!

Przewiń do góry